FROTT s.r.o.

Nádražní 801, Koryčany

Mobil: +420 774 884 200

O nás


Společnost FROTT s.r.o. působí na trhu od roku 1999. Navázala na dlouhodobou tradici kovovýroby Zemědělského družstva Koryčany v prostorách Přidružené výroby Lískovec. Společnost se postupně rozrostla a přesunula svou činnost do vlastních zrekonstruovaných a nově vybudovaných výrobních prostor v Koryčanech. Výrobní areál společnosti je součástí malé průmyslové zóny v ulici Nádražní. V roce 2012 došlo ke změně vlastníka společnosti se zachováním výroby a cílem postupného rozšiřování sortimentu i objemu výrobní činnosti.

V současnosti nabízíme zakázkovou výrobu v oblasti kovovýroby a zámečnictví. Stálým výrobním programem jsou okružní pily na dřevo typu HVP 60A, tzv. cirkulárka. Dále je to soustružení, frézování, ohýbání, ohýbání na ohraňovacím lisu, svislé obrážení, broušení na kulato, broušení na plocho, vrtání, dělení materiálu, řezání závitů a dílenské sváření.


Naše společnost je výrobcem pily HVP 60A


Pilu HVP 60A provás vyrábíme již více jak 50 let. Jedná se o poctivou českou výrobu u nás v Koryčanech.

Pila HVP 60A Váš dokonalý pomocník

Našim zákazníkům mimo jiné nabízíme:

  • řezání plechů na CNC plazmovém pálicím stroji (řezání plechů 3 – 35mm, dělící řez až 45mm, max. rozměr 3 x 1m, médium vzduch)
  • ohýbání plechů na CNC ohraňovacím lisu ( lisovací síla 80t, max. délka 2600mm/2100mm)
  • zakružování trubek a profilů na zakružovačce PRM 35F ( 3x kladka průměr 155mm)


Všechny aktuality